• Kategorie
  • Sattva Henna z amlą 150 g

Doskonała kompozycja starannie wyselekcjonowanych indyjskich ziół odżywia włosy, zmiękcza je i dodaje im blasku. Henna i amla - kolor kasztanowo-miedziany Swati wzmacnia włosy i powoduje, że wyglądają pięknie i zdrowo.

Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 9.5
Odbiór osobisty przedpłata 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 9.5
Paczkomaty InPost 9.5
Kurier DPD 13
Poczta Polska (Pobranie) 17
Kurier DPD pobranie 19

Henna z amlą – kolor kasztanowo-miedziany Sattva

Doskonała kompozycja starannie wyselekcjonowanych indyjskich ziół odżywia włosy, zmiękcza je i dodaje im blasku. Pozwala na uzyskanie pięknego koloru kasztanowo-miedzianego. Sattva Henna z amlą wzmacnia włosy i powoduje, że wyglądają pięknie i zdrowo.

Sposób użycia : 

Nasącz hennę gorącą wodą w celu utworzenia pasty o konsystencji odpowiedniej do nałożenia na włosy. Odstaw na 3 godziny. Załóż rękawiczki, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na 4 sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Jeśli chcesz tylko odżywić włosy henną – pozostaw pastę na włosach przez godzinę. Jeśli chcesz uzyskać kolor – pozostaw na 3 godziny. Następnie spłucz hennę obficie wodą.

Opakowanie zawiera ochronny czepek oraz rękawiczki.
Składniki:
Lawsonia Inermis, Emblica Officinalis Gartn, Acacia Concina, Terminalia Chebula, Terminalia Bellirica, Azadirachta Indica, Alkanna Tinctoria, Vetiveria Zizanioides, Acacia Catechu, Bacopa Monnieri.