• Kategorie
  • Poxy Calm Pianka na ospę i swędzenie 100ml STARPHARMA

Brak towaru
29.76
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier DPD 19.5
Kurier DPD pobranie 24

OPIS
Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie jest wyrobem medycznym w postaci lekkiej pianki. Przeznaczonym dla dzieci od 1 roku życia oraz dorosłych w celu łagodzenia przebiegu oraz swędzenia spowodowanego ospą wietrzną i półpaścem. Może być również stosowany we wszelkich stanach związanych z wystąpieniem swędzenia i pieczenia. Zmniejsza dolegliwości związane z wykwitami ospowymi. Działa nawilżająco i przeciwświądowo. Delikatnie chłodzi w miejscu użycia. Zawartość naturalnych składników pozwala na bezpieczne stosowanie wyrobu medycznego. Poxy Calm Pianka na ospę i swędzenie może być stosowana nawet kilka razy dziennie.

Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie jest polecany szczególnie dla dzieci ponieważ:
 -Przynosi efekt chłodzenia
 -Zawiera naturalne składniki

SPOSÓB UŻYCIA
Przed zastosowaniem należy wstrząsnąć butelką. Przed pierwszym użyciem należy nacisnąć dozownik 2 - 3 krotnie do momentu pojawienia się pianki. Produkt należy nanosić na skórę co najmniej 3 razy dziennie lub za każdym razem gdy istnieje taka potrzeba. Jeżeli istnieje taka potrzeba można produkt  przed naniesieniem na skórę schłodzić w lodówce wtedy efekt działania będzie silniejszy.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie posiada delikatny zapach wynikający ze składu produktu.

SKŁADNIKI
Woda, tefloza (propandiol, woda, ramnoza, glukoza, kwas glukuronowy), kokamidopropylobetaina, żel aloesowy (sok z liści aloesu Aloe barbadensis, sorbinian potasu, benzoesan sodu), makrogolu eter 9 laurylowy, glicerol, euxyl PE 9010 (fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna), wyciąg etanolowy z kwiatów nagietka Calendula officinalis L., uwodorniony i etoksylowany olej rycynowy, olejek goździkowy, olejek mięty pieprzowej.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Nie stosować na błony śluzowe. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Stosowanie produktu przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinno odbywać się po konsultacji z lekarzem. W razie przypadkowego kontaktu preparatu z oczami, płukać je przez 10 - 15 minut dużą ilością wody. Z uwagi na obecność naturalnych składników produkt może się rozwarstwiać - nie wpływa to na jakość produktu.
Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Wyrób medyczny przeznaczony również do użytku pediatrycznego. Każdy poważny incydent związany z wyrobem należy zgłosić Wytwórcy i właściwemu dla miejsca zamieszkania organowi państwa członkowskiego. Numer serii i termin ważności znajdują się na spodzie opakowania wyrobu medycznego.

PRZECHOWYWANIE
Wyrób medyczny Poxy Calm pianka na ospę i swędzenie należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25oC. Nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

OPAKOWANIE
Kartonowe pudełko zawierające butelkę z wyrobem medycznym wraz z instrukcją użytkowania.