• Kategorie
  • Avitale Dzikie oregano 100% naturalny olej, 90% naturalnego karwakrolu 30 ml

Olejek z dzikiego oregano wykazuje szereg właściwości prozdrwotnych. Jest naturalnym antybiotykiem, który skutecznie pomaga w walce z infekcjami.

47.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier DPD 19.5
Kurier DPD pobranie 24

Zamówienie telefoniczne: 790557604

Dzikie oregano 100% naturalny olej w kroplach, 90% naturalnego karwakrolu (standaryzowany) 30 ml - suplement diety

 Ilość porcji: 600 porcji

Składniki:

1 porcja

3 porcje (porcja dzienna)

Dzikie oregano (standaryzowane na 90% karwakrolu)

W tym karwakrol

48 mg

43 mg

144 mg

130 mg

Składniki: Naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) standaryzowany na 90% karwakrolu.

Olejek z dzikiego oregano zawiera witaminy A i C, flawonoidy oraz fenole, w tym karwakrol, który odpowiada za charakterystyczny aromat oregano. Wykazuje korzystny wpływ na nasze zdrowie, m.in. działa antyoksydacyjnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie, wspiera pracę wątroby oraz poprawia stan jelit. Dodatkowo wzmacnia układ odpornościowy oraz obniża poziom cukru we krwi.

Stężenie karwakrolu w olejku z dzikiego oregano

Zawartość karwakrolu w olejku zależy od wielu czynników, w tym od podgatunku i pochodzenia rośliny, części rośliny użytych do jego otrzymania oraz jakości zbioru. Najczęściej spotykane stężenie wynosi 60-70%. Wyższe otrzymywane są dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów rektyfikacyjnych.

Rektyfikacja, inaczej destylacja frakcyjna, jest to kaskadowa destylacja (wielopoziomowa), w której każdy stopień procesu jest zasilany produktem (destylatem) poprzedniego procesu. Proces jest powtarzany aż do uzyskania oczekiwanego stężenia. 

Poprzez połączenie naturalnych olejków i syntetycznego karwakrolu otrzymywanego z D-limonenu można otrzymać różne stężenia karwakrolu. Oleje z oregano, występujące jako mieszanka naturalnego (do 35%) i syntetycznego karwakrolu (65%) różnią się smakiem i aromatem od całkowicie naturalnych olejów.

Olejek z dzikiego oregano Avitale® to w pełni naturalny olej z oregano o wyjątkowo wysokiej zawartości naturalnego karwakrolu, która wynosi aż 90%. Stężenie zostało uzyskane w procesie „rectification/stripping” (frakcjonowanie w oparciu o względną lotność składników) z wykorzystaniem odpowiednich części roślin.

Kraj pochodzenia dzikiego oregano: Węgry

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: od 1 do 3 porcji dziennie w trakcie posiłku, rozpuścić w łyżce stołowej oleju lub innego płynu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Środki ostrożności: Nigdy nie stosuj nierozcieńczonego olejku. Unikaj kontaktu z oczami i skórą.

Najlepiej spożyć przed końcem i numer partii: Patrz na dole opakowania. 

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.