• Kategorie
  • Szukaj
  • Peelingi do ciała

Naturalne peelingi do ciała

Zabiegi złuszczające i wygładzające są dla naszej skóry nie mniej istotne jak codzienna pielęgnacja, składająca się z etapów oczyszczania, tonizacji, odżywiania, nawilżania itp. W kompleksowej pielęgnacji ciała niezbędne jest stosowanie peelingów po oczyszczaniu skóry, optymalnie 1-2 razy w tygodniu w odstępie czasowym. Ze względów zdrowotnych zdecydowanie najlepszym wyborem są naturalne peelingi do ciała.

Dlaczego warto stosować naturalne peelingi ?

Zawarte w peelingach drobinki eksfoliujace, kryształki soli lub łupiny naturalnego pochodzenia skutecznie złuszczają martwy naskórek, co jest częścią odnowy i regeneracji skóry. W efekcie skóra jest znacznie gładsza i miękka w dotyku, zyskuje też właściwe napięcie i jędrność. Ponadto obecne w peelingach substancje o właściwościach odżywczych i nawilżających (masła, olejki, organiczne ekstrakty roślinne etc.), doskonale pielęgnują skórę i wzmacniają jej strukturę. Peelingi do ciała stymulują pracę układu krwionośnego i odpornościowego oraz pobudzają zmysły. Po ich zastosowaniu pojawia się uczucie zrelaksowania i ukojenia.

Jaki peeling wybrać ?

Podczas wyboru odpowiedniego peelingu powinniśmy opierać się na aktualnych potrzebach skóry. Ważne są też dobranie odpowiedniej dla siebie konsystencji i ziarnistości oraz walorów zapachowych, zgodnie ze swoimi preferencjami. Masz ochotę na świeże, energetyzujące, soczyste doznania, czy jednak skusisz się na delikatny, odżywczy i relaksujący niczym spa zabieg dla ciała i zmysłów? Daj się ponieść ożywiającym zmysły chwilom lub poczuj momenty głębokiego relaksu!

Wypróbuj naturalne peelingi do ciała dostępne w sklepie argani.com.pl