• O nas

Natura wie najlepiej!

Człowiekowi najlepiej sprzyja środowisko, które stworzyła natura. Kierując się tą prawdą sklep internetowy Argani.com.pl promuje korzystanie z zasobów natury w pielęgnacji urody. Produkty oparte na naturalnych komponentach przyczyniają się do zapobiegania alergiom, problemom skórnym i licznym niebezpiecznym chorobom, ponieważ nie zawierają agresywnej i niebezpiecznej chemii.

Edukujemy i przekazujemy informacje

Edukujemy i zwiększamy świadomość konsumentów polskich dotyczącą szkodliwych i agresywnych substancji chemicznych, które znajdują się w produktach higieny i kosmetykach, powszechnie wykorzystywanych każdego dnia . Zacznij dbanie o swoje zdrowie od odpowiedniej pielęgnacji ciała i skóry. Dostarczamy Ci odpowiednie informacje oraz produkty, które pozwolą zmniejszyć stosowanie agresywnej chemii skrycie i bez Twojej świadomości przedostającej się do organizmu każdego dnia.

Ponieważ kierujemy się zasadami pełnej informacji dla konsumenta i profesjonalnej obsługi, chcielibyśmy zostać najchętniej wybieranym sklepem internetowym oferującym naturalne kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała z różnych stron świata.

9 powodów dla których warto kupować w sklepie Argani

Brak niebezpiecznej chemii

Wszystkie organiczne i naturalne produkty w sklepie Argani pozbawione są takich składników jak: sztuczne barwniki, konserwanty, zapachy, parabeny, peg, sls, sles, dea. . Przy każdym produkcie dodatkowo umieszczamy pełną listę składników, więc masz pewność co kupujesz.

Niezależność

Nie jesteśmy związani z żadną marką, którą oferujemy w sklepie. Po prostu wyszukujemy z różnych stron świata najczystsze i najbardziej efektywne produkty, aby służyły Twojej skórze i urodzie.

Wygoda

W sklepie Argani, w jednym miejscu znajdziesz wiele marek, takich jak Lavera, Ava, Weleda, Argiletz tak, abyś mogła wybrać ulubione produkty dla siebie, swojej rodziny oraz na prezenty dla znajomych. Zobacz wszystkie oferowane marki

Korzyści dla lojalnych

Dla zarejestrowanych klientów przygotowaliśmy program realnych korzyści. Doceniając lojalność i regularność zakupów będziesz otrzymywać dodatkowe specjalne oferty na podany adres mailowy.

Bezpłatna wysyłka

Wszystkie wysyłki zamówień na kwotę 190 zł są bezpłatne, koszt wysyłki pokrywa sklep Argani. Zobacz cennik wysyłek

Bezpłatne próbki

Z każdym zamówieniem będziemy wysyłać bezpłatne próbki! Będziesz miała możliwość przetestowania nowych produktów.

Szybka dostawa i profesjonalna obsługa

Korzyści z szybkiej dostawy i profesjonalnej obsługi klienta. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Pakowanie ozdobne prezentów

Oferujemy usługę pakowania ozdobnego zamówionych produktów na prezent. Wyślemy wybrany przez Ciebie prezent do wskazanej przez Ciebie osoby i załączymy kartkę z dedykacją od Ciebie.

Bezpieczne płatności

Współpracujemy z firmą Payu.pl w zakresie obsługi szybkich przelewów i płatności kartą kredytową. Firma Payu.pl procesuje transakcje przez bezpieczny serwer, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i ochrony Twoich danych. Nigdy nie przekazujemy żadnych Twoich danych do osób trzecich.