• Kategorie
  • Szukaj
  • Żele i maści na stłuczenia i złamania

Pożegnaj złamania i urazy z naturalnymi maściami

Coraz więcej osób sięga po naturalne maści na złamania i urazy. Porównując je do maści farmaceutycznych można dostrzec wiele zalet. Są bezpieczne dla zdrowia, wolne od substancji chemicznych i łatwiej przyswajalne przez organizm. Zawarte w nich ziołowe składniki mają pozytywny wpływ na organizm, przyspieszają proces gojenia i regeneracji tkanek. Zmniejszają stan zapalny w obrębie złamań i urazów, łagodzą towarzyszący im ból i zapobiegają infekcjom. Opracowane z myślą o zapewnieniu szybkiego, skutecznego leczenia, bez obaw o skutki uboczne.

Właściwości naturalnych maści na złamania i urazy

Ziołowe maści są idealne dla osób, które cierpią z powodu bólu mięśni i stawów, występujących w trakcie złamań i urazów. Naturalne maści zawierają silne antyoksydanty, przeciwzapalne i przeciwbólowe składniki, które pomagają złagodzić ból i zapobiegają stanom zapalnym. W porównaniu do chemicznych produktów aptecznych są łagodniejsze dla skóry, łatwiej się aplikują i nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Maść na urazy i złamania – jaką wybrać ?

Polecamy produkty zagraniczne z udowodnionym dobroczynnym wpływem. Ukraiński żel do ciała biszofit połtawski z dodatkiem naturalnego minerału biszofitu, zaopatruje skórę, tkankę łączną i mięśniową w magnez, minerały i mikroelementy. Stosowany przy urazach i bólach okolic pleców, stawów i mięśni. Balsam ukraiński żywokost o bogatej formule - wykorzystuje zaś aktywność zawartych w nim składników pochodzenia naturalnego, żywokostu i jadu pszczelego. Szwajcarskiej receptury maść końska chłodząca z ekstraktami z ziół zapewnia ulgę obolałym mięśniom, stawom, zmęczonemu kręgosłupowi. Polecamy także znane produkty polskie. Maść żywokostowa z olejem CBD, ekstraktem jałowca i mikroelementami wody leczniczej jest idealna do masażu skóry kończyn i stawów, świetnie łagodzi obrzmienia i mikrourazy. Maść laurowa z żywokostem sprawdzi się natomiast przy dyskomforcie ruchowym stawów i kręgosłupa oraz w czasie rehabilitacji po złamaniach. Jeśli zaś chcesz odżywić i złagodzić napięcie skóry pleców, bioder, kolan, barków i nadgarstków sięgnij po naturalny krem na stawy z olejkiem z konopii i żywokostem Stawokost.

Sklep Argani oferuje szeroką gamę skutecznych produktów naturalnych, które pomagają szybciej zagoić kości i zredukować ból. Oferowane produkty są wykonane z najwyższej jakości ziół i roślin o właściwościach przyspieszających proces gojenia i redukujących stan zapalny.