• Kategorie
  • Eliksir dla utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi bezalkoholowy 100ml MIR-LEK

19.20
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier DPD 19.5
Kurier DPD pobranie 24

Zamówienie telefoniczne: 790557604

OPIS
Eliksir bezalkoholowy dla utrzymania prawidłowego POZIOMU CUKRU WE KRWI - Suplement diety z morwa białą i mniszkiem lekarskim

Mniszek pomaga kontrolować poziom cukru we krwi, morwa może przyczynić się do utrzymania równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie.

Eliksir dla utrzymania właściwego poziomu cukru we krwi powstał z wyciągów z roślin takich jak:: jałowiec, morwa , mniszek lekarski, krwawnik, bez czarny, oregano, kozieradka, gryka. Morwa białą może przyczynić się do utrzymania równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie. Jałowiec pomaga utrzymać równowagę fizjologiczną cukrów, mniszek lekarski pomaga kontrolować poziom cukru, bez czarny pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi przy zdrowym stylu życia, kozieradka pomaga w utrzymaniu fizjologicznej równowagi cukrów, oregano wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

SKŁADNIKI
Woda, wyciągi wodne 1:1: z liści morwy białej ( Morus alba) 30%, z owocu jałowca (Juniperus communis) 18%, z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 16%, z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra) 12%, z ziela krwawnika (Achillea millefolium) 9%, z ziela oregano ( Oreganum vulgare) 5%, z nasion kozieradki (Trigonella foenum-grecum) 5%, z łuski gryki (Fagopyrum esculentum )5%, sok z cytryny (Citrus limon).

Składniki w porcji dziennej (10ml):
Wyciągi wodne 1:1: 
z liści morwy białej ( Morus alba) - 1,50g
z owocu jałowca (Juniperus communis) - 0,90g
z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) - 0,80g
z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra) - 0,60g
z ziela krwawnika (Achillea millefolium) - 0,46g
z ziela oregano ( Oreganum vulgare) - 0,24g
z nasion kozieradki (Trigonella foenum-grecum) - 0,23g
z łuski gryki (Fagopyrum esculentum ) - 0,23g

SPOSÓB UŻYCIA
Zalecane spożycie: 2 razy w ciągu doby po 5 ml eliksiru ( 2 nakrętki)
Sposób użycia: 1 nakrętkę eliksiru (5 ml) wlać do kieliszka lub szklanki z wodą i wypić. Produkt przeznaczony dla dorosłych. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Wstrząsnąć przed spożyciem. Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Produkt pasteryzowany.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce, spożyć w ciągu 7 dni.