Glinka oryginalna francuska - niebieska 100g NATUR PLANET

13,66 zł
szt.
Zamówienie telefoniczne: 790557604
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
13,00 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Odbiór osobisty przedpłata 0,00 zł
  • Paczkomaty InPost 13,00 zł
  • Kurier DPD 19,50 zł
  • Kurier DPD pobranie 24,00 zł
EAN:
5903111743260

OPIS
Glinka niebieska pozyskiwana jest ze skał krzemionkowo-glinowych. Zawiera całe bogactwo mikro- i makroelementów. Zawiera minerały nadające jej niebieską barwę. Produkt w 100% naturalny i bezpieczny. Stosowana jest w postaci maseczek i jako dodatek do kąpieli.

WSKAZANIA
Skóra dojrzała i zmęczona - silne właściwości dotleniające, usuwa zanieczyszczenia, wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia skórę dojrzałą, osusza i oczyszcza skórę. Redukuje zmarszczki i działa liftingująco.

Skóra tłusta - oczyszcza, zmniejsza ilość wydzielanego sebum.

SPOSÓB UŻYCIA
Maseczki: wymieszać glinkę z wodą aż do uzyskania konsystencji półstałej (około 10g glinki/10ml wody), pozwalającej na nałożenie maseczki na twarz, pozostawić na 15min i zmyć letnią wodą. W celu uzyskania dodatkowego efektu nawilżającego poleca się dodatek kilku kropel oleju Argania.

Kąpiele: do kąpieli dodać 2 łyżki produktu. Kąpiel nie powinna trwać dłużej niż 20minut.

OSTRZEŻENIE
Unikać kontaktu glinki z metalami, używać jedynie przedmiotów plastikowych lub drewnianych.
Unikać kontaktu z oczami.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.