PUREO HEALTH Kolagen pro 13000mg 500 ml
Cena: 72.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.
Symbol: 71TRAPUHKO13
Cena: 72.00
OPIS
Pureo Health® Kolagen pro 13 000 mg to suplement diety w płynie o smaku owoców leśnych na bazie hydrolizowanego kolagenu z dodatkiem 14 składników aktywnych. Zawiera substancję słodzącą. Kolagen jest białkiem naturalnie występującym w organizmie ludzkim. Wchodzi w skład nie tylko skóry, ale również włosów i paznokci. Cynk i biotyna wpływają korzystnie na stan i kondycje skóry oraz włosów. Niacyna i witamina A pomagają zachować zdrową skórę. Selen, witaminy C i E dodatkowo działają antyoksydacyjnie. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry. W produkcie znajdziemy także składniki uzupełniające takie jak koenzym Q10, kwas hialuronowy, krzem, MSM oraz ekstrakt ze skrzypu polnego. Hydrolizowany kolagen wołowy stanowi jedno z najlepiej przebadanych źródeł kolagenu w suplementacji, a jego wartość wynika przede wszystkim z obecności kluczowych typów kolagenu naturalnie występujących w organizmie człowieka. Zawiera on kolagen typu I oraz typu III, które odpowiadają za prawidłową strukturę i wytrzymałość tkanek łącznych.
Kolagen typu I jest najpowszechniejszym typem kolagenu w ludzkim ciele. Występuje w skórze, ścięgnach, więzadłach, kościach oraz zębach. Odpowiada za jędrność, elastyczność i gęstość skóry, wspiera procesy regeneracyjne, przyczynia się do utrzymania mocnych kości i prawidłowej struktury włosów oraz paznokci. Kolagen typu III współdziała z typem I, wzmacniając elastyczność skóry oraz naczyń krwionośnych, a przy tym odgrywa istotną rolę w procesach gojenia i odbudowy tkanek.
SKŁADNIKI
Hydrolizowany kolagen wołowy, woda wielokrotnie filtrowana, MSM (metylosulfonylometan), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) standaryzowany na zawartość 7% krzemionki, kwas hialuronowy, cynk (pikolinian cynku), naturalny aromat owoców leśnych, koncentrat soku z buraka, witamina E (DL-alfa tokoferol), substancja konserwująca (sorbinian potasu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), koenzym Q10, miedź (diglicynian miedzi), biotyna (D-biotyna), witamina A (palmitynian retinylu), witamina B12 (metylokobalamina), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), selen (selenian (VI) sodu).
Składniki w porcji dziennej (15ml):
• Hydrolizowany kolagen - 13 000 mg
• MSM - 500 mg
• Kwas hialuronowy - 60 mg
• Koenzym Q10 - 10 mg
• Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) standaryzowany na 70% krzemionki - 110 mg
• Krzemionka - 7,7 mg
• Witamina A - 400 µg (*50% RWS)
• Witamina E - 12 mg (*100% RWS)
• Witamina C - 200 mg (*250% RWS)
• Niacyna - 16 mg (*100% RWS)
• Biotyna - 150 µg (*300% RWS)
• Kwas foliowy - 15 µg (*8% RWS)
• Witamina B12 - 1,5 µg (*60% RWS)
• Krzem - 40 mg
• Cynk - 10 mg (*100% RWS)
• Miedź - 0,25 mg (*25% RWS)
• Selen - 55 µg (*100% RWS)
*RWS - referencyjna wartość spożycia
SPOSÓB UŻYCIA
Przyjmować rano po posiłku. Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć, odmierzyć dawkę i wypić. Miarka dołączona jest do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 25 ml.
UWAGA
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Ze względu na zawartość witaminy C nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.
PRZECHOWYWANIE
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.