• Kategorie
  • SNOW LOTUS MEN 16 sztuk - Śnieżny lotos dla mężczyzn - ziołowe wkładki higieniczne

134.86
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier DPD 19.5
Kurier DPD pobranie 24

Zamówienie telefoniczne: 790557604

OPIS
Śnieżny Lotos Men to produkt dla mężczyzn, zawierający zestaw starannie dobranych ziół, opartych na tradycyjnej chińskiej medycynie naturalnej. Zioła umieszczone są w bawełnianej wkładce higienicznej, które pod wpływem temperatury ciała uwalniają się i między innymi poprzez unaczynioną skórę moszny, wpływają ochronnie na narządy rozrodcze u mężczyzn.

Mieszanka ziołowa (min: Saussurea Involucrata, Astragalus Complantus, Rosa laevigata Michx) wykazuje właściwości ochronne, pielęgnacyjne, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwświądowe. Dlatego polecane są dla wszystkich mężczyzn z problemami narządów płciowych, a także jako ochrona przed zakażeniami i stanami zapalnymi miejsc intymnych.

Śnieżny Lotos Men jest polecany przy:
    -problemach gruczołu krokowego (prostaty), łagodny przerost gruczołu krokowego, zapalenia prostaty
    -zapaleniu cewki moczowej, żołędzia i napletka
    -infekcjach intymnych (bakteryjne, wirusowe i grzybicze)
    -zaburzeniach erekcji - gdy czynnikiem jest dolegliwość gruczołu krokowego
    -przedwczesnym wytrysku - spowodowanym chorobami układu moczowo-płciowego
    -niwelowaniu nieprzyjemnego zapachu miejsc intymnych
    -swędzeniu, pieczeniu miejsc intymnych u mężczyzn
    -przy problemach w czasie oddawaniu moczu
    -obrzękach, stanach zapalnych prącia
    -przy bólach prącia i jąder
    -utrzymaniu zdrowia reprodukcyjnego u mężczyzn
    -ochronie narządu płciowego mężczyzn (po basenie, w czasie długich wycieczek rowerowych, w czasie długich podróży, długotrwałe siedzenie)
    -urazach i otarciach penisa
    -andropauzie
    -zapaleniu pęcherzyków nasiennych
    -nadmiernie wilgotnej i zaczerwienionej mosznie
    -utrzymywaniu odpowiedniej higieny intymnej

Śnieżny Lotos Men zalecany jest mężczyznom w każdej sytuacji, w której miejsce intymne narażone jest na podrażnienia i infekcje. W szczególności prowadzącym siedzący tryb życia, kierowcom, podczas uprawiania sportów gdy uciskane są narządy rozrodcze, cukrzykom, cierpiącym z powodu otyłości, aktywnym seksualnie.

Zioła zawarte we wkładce maja właściwości: przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, antyseptyczne, detoksykujące, tonizujące, przeciwświądowe, pielęgnacyjne i ochronne.

Śnieżny Lotos dla mężczyzn skutecznie hamuje namnażanie się drobnoustrojów a jego właściwości detoksykujące skutecznie usuwają toksyny. Wkładki wpływają na utrzymanie odpowiedniego poziomu pH miejsc intymnych, naprawiają uszkodzoną błonę śluzową, przywracają naturalne funkcje obronne oraz wpływają na normalne funkcjonowanie układu rozrodczego u mężczyzn.

Wkładki Śnieżny Lotos Men wpływają nie tylko na poprawę funkcjonowania miejsc intymnych ale również przyczyniają się do poprawienia samopoczucia i ogólnego komfortu fizycznego jak i psychicznego.

SPOSÓB UŻYCIA
Wkładki Śnieżny Lotos dla mężczyzn można stosować z różnych powodów i w rożnych sytuacjach, gdzie może być potrzebna ochrona narządu rozrodczego u mężczyzn.

Przy problemach gruczołu krokowego (prostaty), przy infekcjach intymnych, swędzeniu pieczeniu.

W czasie długich podróży gdy trudno o utrzymanie odpowiedniej higieny.

Po antybiotykoterapii kiedy narządy płciowe mogą być podatne na infekcje.

Jako codzienna pielęgnacja i ochrona miejsc intymnych.

W czasie aktywności sportowej jak długa jazda na rowerze (stany zapalne, otarcia, tkliwość moszny), gdy miejsca układu płciowego są podatne na rożnego rodzaju urazy.

Po basenie, saunie i korzystaniu z toalet publicznych jako ochrona przed zakażeniem grzybiczym.

Przy podrażnieniach wywołanych środkami chemicznymi np. środki plemnikobójcze.

Wkładka z ziołami jest hermetycznie zamknięta, dlatego zioła zachowują swoją świeżość i właściwości. Wkładka jest materiałem naturalnym bawełnianym, który przepuszcza powietrze.

Po otworzeniu opakowania należy odkleić papier ochronny i przykleić wkładkę na bieliźnie, tak aby miała kontakt z kroczem, węższą stroną do przodu.

Wkładki Śnieżny Lotos Men zalecane są do codziennego stosowania, czas stosowania wkładek jest zależny od intensywności problemu. Stosować do ustąpienia objawów. Dla wzmocnienia efektów zaleca się dłuższe stosowanie. Po 3 miesiącach zrobić przerwę. Po ustąpieniu objawów można używać profilaktycznie gdy występuje potencjalna możliwość zachwiania zdrowia układu moczowo-płciowego.

Wkładkę zaleca wymieniać się co 6 godzin. Już po 30 minutach używania łagodzi swędzenie oraz uczucie gorąca i wilgoci miejsca intymnego.