Na co pomaga syrop prawoślazowy

Syrop z prawoślazu może być skutecznym środkiem na szereg problemów z gardłem i krtanią. Pomaga w leczeniu bólu gardła, chrypki i kaszlu. Wykonany jest z ekstraktu z prawoślazu lekarskiego i znany jest ze swoich właściwości łagodzących. Syrop może pomóc zmniejszyć stan zapalny w gardle, co prowadzi do złagodzenia bólu i dyskomfortu. Pokrywa gardło warstwą ochronną, która zmniejsza podrażnienie spowodowane kaszlem lub innymi czynnikami. Syrop z prawoślazu to bezpieczny i łagodny sposób na złagodzenie tych powszechnych dolegliwości bez konieczności uciekania się do bardziej drastycznych środków.

Skład

Macerat z korzenia prawoślazu lekarskiego (Althaea officinalis) (60%), cukier, sok z cytryny.


Czy syrop prawoślazowy jest skuteczny?

Syrop prawoślazowy zawiera wyciąg z rośliny rosnącej w naszej strefie klimatycznej, tradycyjnie stosowanej do łagodzenia kaszlu. Jest środkiem idealnym - ma prosty skład, nie zawiera konserwantów, ani innych niepotrzebnych substancji (barwników, substancji zapachowych, które często powodują uczulenia i nie są tolerowane przez pacjentów. Do tego jest tani i dostępny bez recepty. Nie wchodzi w interakcje z innymi lekami. 

Do której godziny można podać syrop prawoślazowy?

Syrop prawoślazowy można stosować - nie przekraczając zalecanej przez producenta dawki - przez cały dzień,  a nawet tuż przed zaśnięciem, aby umożliwić choremu zdrowy, nieprzerwany sen.

Czy syrop prawoślazowy można podawać małemu dziecku?

Producent podaje dolną granicę wieku chorego, któremu można podać preparat. Nie powinno się więc go podawać dzieciom poniżej 8 roku życia.

Sposób użycia

Łyżeczkę do herbaty ( 5 ml) syropu wypić rano i wieczorem. Można dodać do napojów, deserów, itp. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Wstrząsnąć przed spożyciem.

Uwaga

Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 8 lat. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce.

Więcej tutaj:
Syrop-prawoslazowy-200ml-MIR-LEK